English

Comunal від Object Control – актуальне рішення для комунальних підприємств

Comunal

12.11.2020

915

Сучасне комунальне підприємство – це надскладна структура з величезною кількістю персоналу, який обслуговує, крім потужних інфраструктурних об’єктів, ще й величезну кількість комерційної нерухомості та приватних домогосподарств. Постійний контроль стану комунального майна, ретельний облік наданих споживачеві послуг, ефективна і зручна комунікація з клієнтами – це ті три кити, на які спирається кожне успішне комунальне господарство.

Важко переоцінити роботу контролерів, які щодня обходять «комунальні володіння», фіксують показники приладів обліку, перевіряють їх на справність та моніторять технічний стан комунікацій. Консолідація отриманої від контролерів інформації дає керівництву комунального підприємства розуміння реальної картини стану господарства. Саме тому спрощення та здешевлення контрольної процедури – актуальне завдання для будь-якого комунального підприємства. А у період коронакризи перед керівництвом ще й постає питання забезпечення для працівників безпечних для здоров’я умов праці, за яких мінімізовано соціальні контакти, а обмін інформацією переведено в онлайн-формат.         

Мобільний додаток Comunal з лінійки програмних продуктів Object Control – це хороше рішення для комунального підприємства, яке максимально спрощує і автоматизує роботу контролерів, позбавляючи їх необхідності особисто контактувати з працівниками бек-офісу комунального підприємства, які формують для них маршрутні листки та консолідують інформацію, отриману під час огляду контролерами об’єктів комунального господарства.

Як це працює?

Comunal передбачає:

  • автоматичне генерування маршрутних листів для контролерів;
  • отримання від них якісних багаторакурсних зображень приладів обліку або інших об’єктів комунікацій  з нанесеними на них даними про час і місце, коли такі зображення було зроблено;
  • формування скріплених електронним підписом Актів огляду з інтегрованими у них фотографіями об’єктів або процесів, зробленими під час огляду.

Comunal забезпечує:

  • максимальну автоматизацію бізнес-процесів фронт офісу комунального підприємства;
  • перехід від паперового документообігу до електронного;
  • створення надійного архіву цифрових документів для подальшої аналітичної і юридичної роботи структурних підрозділів тощо.

Comunal від Object Control – комунальні у смартфоні!