English

СК «ІНГО» запровадила дистанційне страхування КАСКО з воєнними ризиками з використанням програмного продукту Object Control

Object Control

22.02.2024

196

Фінансовий ринок продовжує використовувати функціонал програмного продукту Object Control.

Запропоновані у застосунку цифрові рішення легко інтегруються у внутрішні інформаційні системи фінансових установ (банки, страхові та лізингові компанії тощо), а  його потенціал дає можливість забезпечити не лише ефективну автоматизацію процесу дистанційного огляду об’єктів страхування чи предметів застави, але й інших бізнес-процесів.

Гідно оцінила функціонал Object Control і Страхова компанія «ІНГО», яка використовує застосунок у програмі, яка передбачає страхування автомобілів від воєнних ризиків «КАСКО.Відбій тривоги», про що повідомила у офіційному прес-релізі на корпоративному сайті. Про враження від співпраці найкраще скажуть партнери. Отже, слово СК «ІНГО».

Страхувати КАСКО з воєнними ризиками тепер можна дистанційно
 
Страхова компанія ІНГО включила свою програму «КАСКО.Відбій тривоги» до застосунку Object Control, який дозволяє проводити дистанційні огляди автомобілів під час їх страхування.
Отже, тепер поліси КАСКО з покриттям воєнних ризиків можна оформлювати без особистого візиту автовласника до офісу страхової компанії. За допомогою мобільного застосунку фахівці компанії роблять всі необхідні багаторакурсні цифрові фото автомобіля з часово-просторовими мітками та закодованою інформацію про виконавця огляду.
Окрім фотофіксації, в Object Control генеруються всі необхідні цифрові документи, які у смартфоні підписуються обома сторонами за допомогою електронного підпису, Дія.Підпис чи СМС-ідентифікатора. Тому не варто хвилюватися і щодо фінансового моніторингу, за вимогою якого всі учасники фінансової операції повинні пройти ідентифікацію.
 
«КАСКО з покриттям воєнних ризиків сьогодні користується великим попитом, адже дозволяє автовласникам отримувати відшкодування у разі пошкодження автомобіля через ворожі обстріли та інші наслідки воєнних дій. Тому ми вирішили надати людям можливість купувати ці поліси онлайн», – розповів директор з роздрібного бізнесу «ІНГО» Микола Матика. – «Система Object Control вже інтегрована у внутрішні інформаційні системи компанії. Таким чином дані застрахованих автомобілів доступні для роботи всіх наших структурних підрозділів, зокрема, служби безпеки, андерайтингу, врегулювання збитків тощо», – повідомив він.
 
Нагадаємо, що ІНГО створили низку продуктів для страхування квартир, будинків, автомобілів, життя та здоров’я, в яких передбачене покриття воєнних ризиків. Програми мають гнучке поєднання страхового захисту та цін. Квартири та будинки можна страхувати в режимі онлайн швидко та без огляду самих об’єктів страхування.

Джерело: https://ingo.ua/news/strahuvati-kasko-z-voyennimi-rizikami-teper-mozhna-distanczijno