English

З 2024 року користувачі Object Control можуть підписувати документи за допомогою Дія.Підпису

Object Control

01.02.2024

232

Завдяки співпраці команди ТОВ «ОБДЖЕКТ КОНТРОЛ» з сервісом Дія у програмі Object Control з’явився ще один зручний інструмент. Відтепер користувачі можуть підписувати згенеровані у Object Control документи Дія.Підписом – кваліфікованим електронним підписом, який можна активувати у застосунку Дія за 1 хвилину. Сформовані у застосунку Object Control електронні договори, акти виконаних робіт, анкети-опитувальники для служби фінансового моніторингу та інші документи, підписані за допомогою такого КЕП, з моменту підписання отримують таку ж юридичну силу, як і власноруч підписані документи. 

Це вже друге рішення, яке було реалізоване компанією-розробником програмного продукту Object Control у взаємодії із сервісом Дія. Раніше, ще на початку 2022 року, було удосконалено процес ідентифікації та верифікації клієнта.

Програмний продукт Object Control, який було створено для фінансових установ задля забезпечення ними зручного дистанційного обслуговування споживачів фінансових послуг, добре зарекомендував себе на фінансовому ринку під час пандемії коронавірусної хвороби COVID-19, а також під час дії воєнного стану. В умовах жорстких обмежень, пов’язаних з введенням в Україні надзвичайного стану, банки, страхові, фінансові та лізингові компанії, бізнес-процесами яких передбачено періодичний моніторинг стану об’єктів страхування чи предметів застави, а також обмін з клієнтами документами з дотриманням всіх вимог Національного банку України та Державної служби фінансового моніторингу, гідно оцінили функціонал Object Control, який дає можливість віддалено виконати необхідні процедури працівниками або безпосередньо клієнтами.

Працюємо далі, удосконалюємо функціонал програмного продукту Object Control, впроваджуємо зручні для користувачів рішення.  

Object Control – просто, надійно, ефективно, інноваційно