English

Обджект Контрол поглиблює співпрацю з ПЗУ Україна

Object Control

04.08.2022

592

Неабияке задоволення, коли справа твого життя здобуває визнання. Проте, особливо приємно, коли цінність і актуальність такого програмного продукту, як Object Control, підкреслюється тими, для кого він і створювався: лідерами фінансового ринку, компаніями, які здобули надійну репутацією серед клієнтів і колег.

СК «ПЗУ Україна», з якою ТОВ «ОБДЖЕКТ КОНТРОЛ» співпрацює вже кілька років, високо оцінила зручність і надійність дистанційних фінансових сервісів, які забезпечує програмний продукт Object Control. Про це йдеться у нещодавно випущеному страховою компанією прес-релізі.

Дистанційні страхові послуги з використанням Object Control – це наша турбота про ваше життя і здоров’я

02.08.2022

Ось уже кілька років поспіль СК «ПЗУ Україна» активно використовує створений вітчизняним розробником інноваційний програмний продукт Object Control, який забезпечує зручну процедуру огляду об’єктів страхування. Проте повномасштабне вторгнення в Україну російських окупантів поставило перед компанією новий виклик: як забезпечити швидке, якісне і безпечне виконання всіх страхових процедур у віддаленому режимі, адже безпека клієнтів і працівників компанії завжди була і є нашим безумовним пріоритетом.

Тісна співпраця між командами СК «ПЗУ Україна» і ТОВ «ОБДЖЕКТ КОНТРОЛ» дозволила максимально діджиталізувати процедури страхування. І ось зараз за допомогою зручного застосунку Object Control наші клієнти вже можуть самостійно дистанційно проводити огляд об’єктів страхування, не наражаючи на небезпеку ані себе, ані працівників страхової компанії.

Крім того, Object Control дозволяє здійснювати дистанційне оформлення договорів страхування і забезпечує надійний електронний документообіг при настанні страхового випадку. А це особливо актуально для тих наших страхувальників, які змушені були виїхати за кордон, рятуючись від війни.

Ми дбаємо про життя і здоров’я наших клієнтів, тому і надалі удосконалюватимемо наші послуги, надаючи навіть у такий складний час зручний і якісний сервіс.

У партнерстві – сила! Разом до перемоги!

Джерело: https://bre.is/3m2K8eao