English

З турботою про клієнта. Colonnade Ukraine впроваджує дистанційний огляд автомобіля клієнтом за допомогою програми Object Control

Object Control

07.06.2022

627

Введення воєнного стану у країні не є підставою для припинення розвитку та удосконалення бізнес-процедур. Саме так міркують у інноваційних клієнтоорієнтованих страхових компаніях і роблять все, щоб спростити життя клієнтам.

Саме тому Colonnade Ukraine, розуміючи, наскільки саме зараз важливо надавати страхувальникам дистанційні сервіси, які не потребують їхньої особистої присутності у сервісних центрах або обов’язкового виїзду працівників страхової компанії для огляду об’єкта страхування, впроваджує процедуру дистанційного передстрахового огляду транспортного засобу самим клієнтом за допомогою програмного продукту Object Control.

Віднині страхувальник самостійно здійснює передстраховий огляд власної автівки, фіксуючи її стан за допомогою встановленого на смартфон додатка Object Control, а працівник страхової компанії «Колоннейд Україна» отримує згенерований у програмі цифровий акт огляду з інтегрованими у нього фото об’єкта страхування з точними даними, де і коли виконавець зробив огляд. Підписаний сторонами за допомогою КЕП чи СМС-коду електронний документ стає підставою для оперативного формування електронного страхового поліса.

Де б не перебував клієнт, він отримає надійний захист від Colonnade Ukraine та Object Control.