English

Orendar на сторожі закону

Orendar

12.01.2021

696

Життя частенько підкидає нам різноманітні сюрпризи. І не завжди ці сюрпризи приємні.

Ось про один з таких «нежданчиків» для господині звичайної миколаївської квартири, яку вона здавала в оренду респектабельному юнакові, повідомляється відділом комунікації поліції Миколаївської області у хроніці подій на офіційному сайті Національної поліції України.

Власниця квартири прийшла перевірити умови її використання наймачем і натрапила на цілий асортимент наркотичних засобів, які наймач напередодні отримав посилкою і дбайливо розсортував з метою подальшої реалізації через закладки.

Господиня негайно повідомила про знахідку у поліцію. Тепер юнаку загрожує примусово поселитися на строк від чотирьох до восьми років у «казенний дім» як покарання за вчинення ним злочину, що передбачений ч. 1 ст. 307 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

Наявність на смартфорні власниці нерухомості, а також на смартфоні винаймача програмного продукту Orendar від Object Control значно мінімізувала б можливість потрапити в таку ситуацію. Адже Orendar дає можливість орендодавцю у будь-який момент з будь-якої частини планети надіслати орендарю запит на дистанційний огляд нерухомості і моментально отримати фотозвіт про її стан. Це зручно і, як виявляється, дуже корисно!

Якщо життя все ж пожартувало з вами і підкинуло такий сюрприз, як господині миколаївської квартири, то наявність на її смартфоні додатку Orendar було б дуже доцільним і для поліції, оскільки фотозвіт з місця події містив би на фотографіях детальну інформацію про дату, точний час, GPS-координати місця, де ті фотографії було зроблено, а також дані персони, яка виконала фотозвіт, що може бути використано як доказ.

Цифровізуйте ваше життя, використовуйте Orendar, заощаджуйте час і гроші, бережіть власний спокій.

Тут текст новини з сайту поліції