English

Object Control впроваджує автоматичне розпізнавання технічного паспорта

Object Control

26.05.2021

751

У будь-якій клієнтоорієнтованій кредитній або страховій установі існує пряма, хоча й трішки парадоксальна залежність: найбільш лояльний і задоволений клієнт є там, де задоволений працівник. Адже якщо робота фахівців фінансової установи добре організована, то і клієнта вони обслуговують швидко і якісно.

Клієнта дратує повільний сервіс. Вкрай негативно клієнт зреагує також на ситуацію, коли працюючи з його документами, працівник фінансової установи некоректно фіксує потрібну для формування кредитного або страхового договору інформацію, що призводить до втрати часу на повторне з’ясування деталей.

Якщо йдеться про передстраховий огляд автомобіля або огляд автомобіля, придбаного у кредит чи лізинг, то заповнюючи документи, де необхідно зазначити інформацію з технічного паспорта, особливо довге значення VIN-коду, дуже корисно зменшити вплив людського фактора, максимально автоматизувавши цей процес.

Встановлений на смартфон працівника програмний продукт Object Control перетворить його на «задоволеного» працівника, оскільки дасть йому можливість не лише отримати якісні фото транспортного засобу з мітками часу та місця, де такі фотографії було зроблено, але й значно полегшить його задачу коректно зафіксувати інформацію з техпаспорта. Працівнику достатньо зробити чіткий знімок технічного паспорта з обох боків, а Object Control розпізнає і автоматично заповнить необхідні поля для майбутнього миттєво згенерованого у смартфоні і підписаного обома «задоволеними» сторонами електронного акта огляду або електронного договору.