English

Як захистити себе від неприємностей під час оренди житла

Orendar

25.03.2021

778

Не прив’язуватись до одного місця, купуючи власну нерухомість, легко переїжджати до інших міст або навіть країн, змінюючи роботу, – це тренд сьогодення. Обираючи такий мобільний спосіб життя, найлегшим і найзручнішим шляхом вирішення житлового питання стає оренда нерухомості у власника.

Проте, орендувати нерухомість – це ще й дуже відповідальних крок, з яким не варто легковажити. Адже орендуючи житло, винаймачі частенько потрапляють у різні непередбачувані ситуації.

Ведучі телевізійної студії «Сніданок з 1+1» запросили спеціального гостя, адвоката Лаврентія Царука, з яким розібрали кілька реальних кейсів, щоб дізнатися, як убезпечити себе і захиститися від неприємностей, які можуть чатувати на орендаря.

Пропонуємо вашій увазі відео. Маючи плани орендувати помешкання у власника, дослухайтесь до порад адвоката і зауважте, що коли він радить під час підписання договору зробити фото помешкання та предметів інтер’єру, зафіксувати стан господарських комунікацій, ми радимо зробити це за допомогою мобільного додатку Orendar від Object Control. Адже на фотографіях, зроблених у цьому додатку, зафіксується автоматично згенерована мітка дати і часу, а також GPS-координати місця, де робилися знімки.

Крім того, варто користуватися мобільним додатком Orendar протягом всього часу оренди житла, щомісяця фіксуючи стан приміщень і показники лічильників води, електроенергії, тепла, убезпечуючи себе від будь-яких можливих шахрайських дії з боку тих, хто вам житло здає.