English

Партнерство Object Control та страхової компанії PZU Україна стає тіснішим

Object Control

26.05.2020

912

Програмний продукт Object Control з’явився на світ ще у 2016 році як прикладна програма, яка створювалась задля вирішення локального завдання моніторингу заставного майна у партнерській компанії, а саме: забезпечення якісного огляду транспортних засобів, нерухомості та інших об’єктів, стан яких потребував періодичної системної перевірки.

В основу програми було покладено алгоритм, який враховує процедуру огляду майна та всі вимоги законодавства України щодо електронного документообігу. Програма дає змогу користувачам, якими можуть бути як працівник компанії, так і її клієнти, здійснювати огляд майна та відразу генерувати і підписувати електронні документи, наприклад, акти огляду або інші документи, які за своїм статусом є ідентичними паперовим власноручно підписаним документам і можуть бути використані як доказ.

Нещодавно одна з найпотужніших компаній на вітчизняному страховому ринку PZU Україна, яка постійно працює над розвитком інноваційних інструментів у галузі управління бізнесом і обслуговування клієнтів, офіційно повідомила про початок використання Object Control для оптимізації її внутрішніх процесів.

Робимо сервіс кращим навіть там, де цього не помітно

25.05.2020

Група ПЗУ Україна понад 26 років на українському страховому ринку. У 2014 році, застосовуючи досвід материнської польської групи PZU, ми адаптували технологію прямого врегулювання збитків та впровадили її для наших клієнтів.

«Позитивний досвід інновацій підштовхує нас й на далі оптимізувати внутрішні процеси. Ще декілька років тому технічні ноу-хау було досить складно застосувати до процесів у сфері страхування. Сьогодні вони стали реальними завдяки розвитку онлайн технологій та програмування» — Василь Зубач, член Правління «ПЗУ Україна».

«За допомогою програмного продукту Object Control ми удосконалюємо та автоматизуємо процес фіксації об’єкта страхування. Разом з ПЗУ Україна провели налаштування та тестування програми до вимог страхової компанії. Основна мета програмного забезпечення — забезпечити простий, швидкий та безпечний спосіб фото та відео фіксації застрахованих об’єктів на звичайний смартфон або планшет. Процеси фото та відео фіксації об’єктів також уніфіковано для простої інтеграції з системами компаній — партнерів, наприклад, з банківським сектором» — коментує Микола Короленко, директор ТОВ «ОБДЖЕКТ КОНТРОЛ», компанії-розробника програмного продукту.

Отже, використання Object Control забезпечує:

  • отримання якісних багаторакурсних зображень об’єктів страхування з нанесеною на них програмними засобами інформацією про час і GPS-координати місця, де відбувався огляд, а також даними виконавця такого огляду.
  • відповідальність виконавця огляду об’єктів страхування за якість виконаної роботи та унеможливлення будь-яких маніпуляцій з отриманою інформацією.
  • моментальне формування Акту виконаних робіт, скріпленого електронним цифровим підписом виконавця, що надає цьому документу юридичної сили.
  • можливість інтеграції отриманих документів і даних з CRM системою ПЗУ Україна.

Покращуємо сервіс компанії й маємо на меті вдосконалювати внутрішні процеси, робити їх більш оперативними та прозорими

Текст прес-релізу на корпоративному сайті PZU Україна

Вдячні PZU Україна за високу оцінку Object Control і пропонуємо представникам фінансового сектору, який в межах своєї діяльності має справу з оглядом або моніторингом рухомого або нерухомого майна, стан якого потребує системного контролю, скористатися програмним продуктом, який може бути адаптованим до внутрішніх процедур конкретного бізнесу та інтегрований з будь-якими CRM та EDMS системами.