English

Програмний продукт Orendar від Object Control змінює якість життя

Orendar

28.08.2020

954

Нерухомість для її власника — не лише радість, але й неабиякий привід для постійного хвилювання, особливо якщо цією нерухомістю користуються чужі люди. Чи добре вони доглядають за приміщеннями, чи не махлюють з показниками лічильників, чи акуратно сплачують комірне — це найпоширеніші теми для хвилювання власника нерухомості.

Так само хвилюються і ті, хто тією нерухомістю користуються. Адже господар може раптово, без попередження і у невдалий час з’явитися на порозі, щоб перевірити, чи дбайливо поводяться з його майном.

Постійно вносити коригування в плин нашого життя, змінюючи плани, відміняючи зустрічі, щоб бути особисто присутнім на такій перевірці, — це незручно ані для власника нерухомості, ані для орендаря. А у часи, коли об’єктивно необхідно обмежити пересування і дотримуватись соціальної дистанції, як от під час пандемії коронавірусу, або коли господар нерухомості часто перебуває за кордоном, забезпечити такий контроль ще й досить проблематично. Всі ці обставини суттєво погіршують якість життя як тим, хто володіє нерухомістю, так і тим, хто її винаймає.

То чи існує «заспокійливе», здатне зменшити напругу в обох таборах? Впевнено відповідаємо: так! Достатньо встановити на смартфон Orendar і мати можливість у будь-який момент надіслати власнику нерухомості фотозвіт про стан його майна, інформацію про показники лічильників і докази вчасної сплати платіжок за комірне. Orendar поліпшить якість вашого життя, оселивши в ньому спокій, адже неприємний контроль перетвориться на простий обмін інформацією.

Отже, якщо ви втомились втрачати час та кошти на перевірку переданого в оренду майна, встановіть ORENDAR самі, попросіть зробити те саме винаймача / орендаря, отримуйте фотозвіт і насолоджуйтесь віртуальною мандрівкою власною нерухомістю, не виходячи з дому.

Знаходьте бета-версію ORENDAR в App Store та Google Play, безкоштовно встановлюйте її на смартфон і користуйтесь, заощаджуючи час і кошти.

Orendar — головне під контролем