English

Orendar – комунальні без проблем

Orendar

04.02.2021

683

От уявіть собі: прокидаєтесь ви зранку і відчуваєте неймовірний приплив сил, такий що, здається, гори зсунете, посміхаєтесь початку робочого дня, відчуваєте натхнення розібратися зі всіма справами. У доброму гуморі ви починаєте переглядати кореспонденцію. Аж раптом серед інших листів ви помічаєте рахунок. Потрібно сказати, що рахунки точно не приносять насолоди. Проте це рахунок за квартиру, яку у вас винаймає орендар. Отже, потрібно перевірити…

І раптом ви дізнаєтесь, що у вашій квартирі, площа якої 40 кв. м., знаходиться басейн на 100 квадратів і 5 електростанцій. А це недешево…

Ваш настрій вмить випарувався. І ось ви вже сварите себе, що не контролювали вчасність подавання показників лічильників до комунальних служб і не стежили за дисципліною розрахунків за спожите комірне.

Цей сценарій не унікальний. Насправді в таку ситуацію може потрапити і орендар, якому щасливий ранок зіпсує несправедливий рахунок, виставлений через те, що власник житла, який щомісяця справно передавав показники лічильників до відповідних служб, просто забув зробити це.

То чи може бути радісним кожен ранок? Так! Мобільний додаток Orendar з лінійки Object Control вирішить проблему. Orendar дозволить вести облік показників лічильників і сплачених платіжок. З Orendar обидві сторони орендних відносин у будь-який момент матимуть можливість обмінятись фотозвітами з прив’язкою до часу та геолокації. Маючи в своєму арсеналі такий інструмент як мобільний додаток Orendar ви зможете сплачувати лише за справді спожиті послуги і відстоювати власні інтереси у питаннях оренди.