English

Програмний продукт Orendar на захисті вашого життя і здоров’я

Orendar

25.09.2020

926

2020 рік став роком викликів планетарного масштабу. Адже пандемія коронавірусу SARS-CoV-2 і хвороба СOVID-19, яку він викликає, завдали болісного удару по світовій економіці і змінили звичну поведінку людей, розділивши час на «до» і «після». Тепер у щоденному лексиконі всіх народів світу зустрінемо фрази: «карантинні заходи», «масковий режим», «обмеження пересування», «соціальна дистанція».

Україна, як частина глобального світу, не стала винятком, і починаючи з березня 2020, перебуває на карантині, а українці звикають жити у новій реальності і активно шукають шляхи, як вирішувати рутинні завдання за допомогою цифрових технологій.
От, скажімо, ваша нерухомість здається в оренду, і у «попередньому» житті ви звикли особисто контролювати, як орендарі поводяться з вашим майном і чи дисципліновано сплачують комунальні платежі. Але зараз ви, дбаючи про власне здоров’я, бажаєте отримувати всю необхідну інформацію про стан власної нерухомості, залишаючись вдома. Як це зробити?

Легко! Мобільний додаток Orendar від Object Control вирішить цю задачу. Для цього вам необхідно зробити лише 4 кроки:

  • встановити мобільний додаток Orendar на вашому смартфоні;
  • зареєструватись, зазначивши адресу вашої електронної пошти та електронної пошти орендаря;
  • надіслати запит орендарю на огляд нерухомості;
  • отримати на електронну пошту достовірний фотозвіт з закодованою інформацією про час та місце, де було зроблено фото.

Це просто.

А якщо ви загубились у часі і забули надіслати орендарю запит на огляд, оберіть у додатку опцію «Нагадування», і Orendar у потрібний день нагадає вам про це.

Бережіть себе. Залишайтесь вдома. Мобільний додаток Orendar подбає про ваше здоров’я.

Orendar – головне під контролем