English

Зустрічайте оновлений Object Control

Object Conrol

21.09.2021

774

У бізнесі немає дрібниць: важливі нюанси, деталі, «фішки». Конкурентне середовище вимагає постійного руху вперед, постійного удосконалення, особливо якщо ти є розробником програмного продукту для фінансового ринку.

Object Control, створений кілька років назад як зручний і простий у використанні інструмент фіксування фізичного стану об’єкта страхування чи майна, переданого банківській установі у заставу, в процесі використання працівниками фінансових установ змінився до невпізнаваності, набуваючи все нового і нового функціоналу.

Відтепер Object Control дає можливість не лише отримувати якісні цифрові зображення об’єктів з мітками місця, часу і даних виконавця, а й генерувати за підсумками огляду скріплені електронними підписами цифрові документи; ідентифікувати клієнта відповідно до вимог фінансового моніторингу; взаємодіяти з державними електронними цифровими ресурсами тощо.

У тісній співпраці з працівниками фінансових установ, враховуючи їхні потреби і побажання, спрощуючи і здешевлюючи їхню працю, ми продовжуємо змінювати і удосконалювати Object Control. Ми любимо наших клієнтів і хочемо, щоб наш продукт не лише допомагав їм у роботі, але й радував їхнє око.

Черговий реліз Object Control буде виконаний у новому дизайні і міститиме мультимовний блок для зручності наших європейських партнерів. Далі буде!